Obserwatorzy

niedziela, 8 czerwca 2014

DLWC 2014 - Identyfikator

 Dwa lata temu, kiedy przygotowywałam identyfikator w ramach wyzwania na DLWC, pomysł na jego wykonanie nie był przypadkowy. Dość mocno związany był ze mną, z moim charakterem, co opisałam tutaj. Rok temu nie dane było mi uczestniczyć w zlocie. W tym roku najprawdopodobniej uda mi się urwać dla siebie trochę wolnego, więc postanowiłam przygotować identyfikator. Także tym razem jest on dość mocno ze mną związany, choć w tym roku nie opisuje mojego charakteru, a moją pracę, którą rozpoczęłam nieco ponad rok temu.

Na skutek różnych wydarzeń życie moje i mojej rodziny wywróciło się do góry nogami. Miałam wrażenie, że weszłam w środek rozsypanej układanki, którą musiałam zacząć ogarniać.

Udało mi się poskładać jako tako załogę, wydarzenia, zadania wskazując utarte, a czasami wytyczając nowe ścieżki
 i stopniowo przyciąć to wszystko do konkretnych ram oczekiwań (choć szczerze mówiąc, to mam wrażenie, że cały czas to robię).
 Należało całą tą machinę poskładać,
 a efekt trzeba firmować własnym nazwiskiem (bo jak wszystko jest dobrze, to jest dobrze, ale jak coś idzie nie tak, to ktoś musi za to odpowiadać).
 Wszystko ma być "od linijki", na wszystko trzeba mieć tony odpowiednich dokumentów, a kwiatki po prostu nadal lubię (choć przyznać trzeba, że mają u mnie twardą szkołę przetrwania) ;-) Na dodatek wszystko to ma działać, jak na firmę z sześćdziesięcioletnim dorobkiem przystało - dlatego w retro poszłam :-)
Literki wycięte z jednej z grafik Janet, pokryte Cracle Accent i umieszczone na kołach zębatych na kosteczkach dystansowych.
 Zębatki zresztą też przykleiłam na dystanserach, więc efekt jest mocno 3D.
Oczywiście identyfikator zgłaszam na wyzwanie IV DLWC :-)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)

14 komentarzy:

 1. Piękny! Pewnie znowu wygrasz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :-) Fajnie byłoby dostać choć wyróżnienie, ale takie "wycinaczki" przyjeżdżają, że lepiej na nic nie liczyć. Jak się uda, to będzie miła niespodzianka :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się zgodzić z Anią, identyfikator jest fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna praca! dziękuję za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego i do zobaczenia na zlocie!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny identyfikator. Szkoda, że nie każdy, kto go będzie oglądał będzie mógł przeczytać komentarz jaki mu towarzyszył w trakcie tworzenia:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) To nie szkodzi, że nie będą wiedzieć - dla mnie jest ważne, dlaczego wygląda tak, jak wygląda i cieszę się, że mogłam się tym podzielić z tymi, którzy tutaj zaglądają :-)

   Usuń
 6. Kapitalny identyfikator, a opis do niego zaciekawił mnie bardzo. Super
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi sie podoba !!! pozdrawiam i do zobaczenia - Ewa

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny identyfikator opowiadający ciekawą historię.
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego.

  OdpowiedzUsuń