Obserwatorzy

czwartek, 17 grudnia 2009

Świąteczna wymiana ATC

... zakończyła się. Przynajmniej dla mnie, bo dotarła już do mnie porcja ATC z wymiany organizowanej przez Justynę-Maleństwo. Do wyboru były dwa tematy. Pierwszy z nich to "Idą Święta". Z tej kategorii przypadły mi w udziale trzy karteczki, które wykonały (od lewej) Eda-1, Oura512 i Ewkaka19:Z drugiej kategorii zatytułowanej "Zimowy czas" dostałam ATC wykonane przez (od lewej) Madlinkę i Anek73. Ostatnia karteczka piernikowa to dzieło samej gospodyni wymiany.
Już drugi raz miałam okazję wziąć udział w wymianie ATC i coraz bardziej podoba mi się to. Potrzeba tylko wolnego czasu, a tego rzadko kto ma za dużo. Na szczęście Justynka zostawiła nam cały miesiąc na tworzenie.

Moje wrażenia:
 • ile osób, tyle pomysłów i każdy niesamowity,
 • oglądnęłam większość ATC na blogach uczestniczek wymiany i doszłam do wniosku, że chciałabym dostać dzieło każdej z nich (szkoda, że to niemożliwe),
 • karteczki dużo lepiej prezentują się na żywo niż na zdjęciach,
 • każde ATC zachwyciło mnie czymś innym i zamierzam bezczelnie wykorzystać pewne "myki" w kolejnych moich tworach ;-)
Wszystkim Artystkom bardzo dziękuję (w końcu przecież to Artist Trading Cards) za kawałek ich wspaniałej twórczości, a Justynce ślę specjalne podziękowania za organizację kolejnej fantastycznej przygody z ATC.
A teraz lecę podpatrzeć komu trafiły się moje brzydale :-)

3 komentarze:

 1. Dziękuje ślicznie za przepiękna paczuszkę :) Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Kokietka! Zostałam dziś szczęśliwą posiadaczką Twojego okienka. I chociaż, owszem, zgadzam się, że każda kartka jest na swój sposób zachwycająca, to Twoja jest wyjątkowa - pomysł, precyzyjne wykonanie, pracochłonność, dobór materiałów - po prostu pierwsza klasa! Dobrze, że mój biedny krzywulec do Ciebie nie trafił - użyłam złego kleju i karton się pomarszczył. Ale że to moje "dziecko" przedstawiłam go światu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się,że każda rzecz własnoręcznie wykonana jest wyjątkowa,dzięki temu ,że założyłam bloga(już 2 lata)zaczęłam to dostrzegać i doceniać,a dzięki takim zabawą mamy właśnie w domu takie BEZCENNE SKARBY :).Piękne karteczki !

  OdpowiedzUsuń