Obserwatorzy

czwartek, 24 listopada 2011

Art Journaling (1)

Gdy oglądam prace doświadczonych scraperek dochodzę do jednego wniosku: ja tak nie umiem. Nie umiem, bo nie wiem, jak używać tych wszystkich preparatów o angielskich nazwach. Nie umiem, bo przede wszystkim boję się eksperymentować. Dlatego podjęłam decyzję o uczestnictwie w jednym z wyzwań Scrapujących Polek. Nie będę ukrywać, że decydujące znaczenie miał dla mnie fakt, iż jest to wyzwanie bezterminowe.

Uzupełnianie swojego Art Journal'a rozpoczęłam od strony siódmej. Temat: Kot.
Ciemnoniebieski karton popsikałam trzema kolorami Glimmer Mist'ów (psiukacze, które rozpylają połyskującą, kolorową, lekko transparentną mgiełkę), księżyc pobazgrałam Cracle Accents (efekt spękanego szkiełka), a gwiazdki machnęłam srebrnym żelopisem. Kolorystykę bardziej oddaje zdjęcie całości, ale na poniższym widać za to, jak pięknie opalizują te mgiełki. Jak się ktoś uprze, to nawet zobaczy spękania na księżycu :-)
Ciąg dalszy z pewnością nastąpi :-)

5 komentarzy:

 1. pięknie tu u Ciebie:) zapraszam do mnie na kawusię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. I wyszło bardzo ładnie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. ślicznie tu
  http://hafciarki.feen.pl/index.php
  znajome i przyszłe znajome zapraszam do nas

  od kilku dni walczymy o odblokowanie bloga - super bloga naszego kolegi! 9- latka który tworzyła cudeńka - nie do wiary zmarnowane jego wielomiesięczna pracę na podstawie donosów
  http://www.google.com/support/forum/p/Blogger/thread?tid=20a37c42b0c8cfea&hl=pl

  OdpowiedzUsuń