Obserwatorzy

piątek, 15 lipca 2011

Karteczkowy roczek (9)

Niestety to już ostatnia gotowa kartka i tym samym koniec blogowych zaległości w pokazywaniu. Wypadałoby zabrać się za jakąś twórczość, ale coś mi z Panią Weną ostatnio nie po drodze, a i czasu jakby mniej, choć podobno są wakacje i sezon urlopowy w pełni.

Wybierając haft miałam już w głowie koncepcję kartki. Jak to zwykle bywa koncepcję trafił szlag, ale ogólny charakter został zachowany. W sumie nie miałam innego wyjścia, bo nie wiem do czego innego można by wykorzystać sprzątającą wróżkę. Jak jest, każdy widzi i lepiej nie będzie. Swoją drogą przydałaby mi się takowa wróżka w domu ;-)

--------------------------------------------------
Bardzo przepraszam, ale kurs na liście ostrokrzewu nieco odsunie się w czasie z powodów nie za bardzo ode mnie zależnych. Pocieszam się trochę, że kurs będzie przydatny dopiero w okolicach przedświątecznych. Jednak jak tylko znajdę chwilę, to opstrykam sposób wykonywania rzeczonych liści.

Serdecznie dziękuję za przemiłe komentarze dotyczące i kartek i zakładek :-) Miód na mą duszę lejecie, zachęcając jednocześnie do dalszych twórczych działań. No i trochę bardziej zaczęła mi się podobać kartka z królikiem ;-)

7 komentarzy:

 1. ślicznie zagospodarowałaś 'sprzątającą' wróżkę - mi tam się podoba wszystko co wychodzi spod twoich paluszków :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudna :) Wszystko tak fajnie pasuje :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszko jak spotkasz tę wróżkę, to pozycz na trochę. A może będzie miała siostrę to biorę na stałe:))))
  A kartka, cóż, rewelacyjna - jak zawsze!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, chyba u Ciebie to kiedyś widziałam. Chodzi mi o kartoniki do haftowanych zakładek. Gdzie w internecie można je zakupić? Czy możesz mi coś polecić? Od dwóch dni kopie w sklepach hafciarsko-scrappingowych i ani śladu.
  Ania.
  chwilotrwaj@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładna karteczka.
  Dziękuje za wiadomość o Małgosi

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjna ta kartka! Pomysł świetny... :-)
  http://zyrafowo.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 7. jej piękna...jak zawsze napatrzeć się nie mogę. i siedzę i podziwiam!

  OdpowiedzUsuń