Obserwatorzy

czwartek, 7 lipca 2011

Karteczkowy roczek (7)

Następna kartka gotowa. Może jest trochę nietypowa w swej kolorystyce, bo zima raczej średnio kojarzy się z fioletami, ale za to jak pasuje do szalika ;-)Liście ostrokrzewu wycięte "domowym" sposobem, przybrudzone tuszem, a za owoce robią koraliki - co zresztą widać.
Coraz bardziej podoba mi się łączenie haftów ze scrapbooking'iem.
--------------------------------------------------
Karteczkowy roczek (6)
Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa :-) Rzeczywiście różany hafcik był pracochłonny, ale efekt końcowy wart był tego wysiłku. Przez czysty przypadek okazało się, że kolory nici i papieru bardzo do siebie pasują. Wynika z tego, że trzeba posiadać spory zapas papierów, żeby mieć z czego wybierać. No i trzeba przestać w końcu "modlić" się do nich ;-)

"Cosiek"
Dziękuje bardzo :-) Szczerze mówiąc z "cośka" jestem średnio zadowolona - taki jakiś blady, bez polotu wyszedł, ale "klient nasz pan" i na dodatek stał nade mną i wydawał szczegółowe instrukcje :-) Ja również wychodzę z założenia, że nie należy wtrącać się w młodzieńcze uczucia - na razie nie ma ono charakteru "destrukcyjnego", a wybranka jest osobą nader rozsądną :-)

Nadmorskie wspomnienie (7)
Obrazek - owszem - pięknieje, ale na skutek różnych zawirowań mój zapał do tego RR nieco zmniejszył się. Na szczęście nie znikł zupełnie, bo przede mną haftowanie leżaczków po raz drugi. Mam tylko nadzieję, że kanwy wszystkich dziewczyn w końcu trafią do swoich właścicielek z odpowiednią liczbą obrazków, bo na właściwy czas już dawno przestałam liczyć.

4 komentarze:

 1. kolejna przecudna karteczka
  prosze o instrukcje wycinania takich fajnych lisci
  http://mamuska73.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. no proszę i kolejna świetna karteczka !!!
  super wyszła czuć zimowy klimat :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajna :) Superowe te ostrokrzewy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a gdzie jest napisane, że zima nie może iść w parze z fioletem?!
  Karteczka zachwycająca!!!

  OdpowiedzUsuń