Obserwatorzy

wtorek, 13 września 2011

Karteczkowy roczek (14)

Życzliwymi kopniaczkami forumowe koleżanki popędziły mnie trochę do roboty. Sama też się kopnęłam, tyle że do pobliskiej pasmanterii, w której zostawiłam niecałe 5 zł, co jest osiągnięciem dla mnie wręcz niewiarygodnym - zazwyczaj moje wydatki w pasmanteriach oscylują na zupełnie innym poziomie ;-) W związku z powyższym pierwsza kartka jest już gotowa:Jak widać wciąż mam problemy z winietowaniem, co gorsza nie znam na nie rady (efekt wygięcia prostych linii - na szczęście tylko na zdjęciach).
Za to już wiem, dlaczego tak starannie unikałam okrągłych wycięć i po wykonaniu tej kartki nadal będę unikać ich jak ognia. Konia z rzędem temu, kto nożyczkami wytnie idealne kółko!
--------------------------------------------------
Serdecznie dziękuję za miłe komentarze :-)

5 komentarzy:

 1. Ojejku, jaki ten wzorek jest śliczny, jak pięknie wygląda karteczka... ekstra ja zrobiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudnie oprawiłaś hafcik ;o) Karteczka jest prześliczna ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale śliczniasta karteczka :) mega mi się podoba. Też zrobiłam kiedyś tą myszkę ale chyba jej jeszcze nie wykorzystałam :d

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna karteczka :) I Idealne kółeczko wyszło :D Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. aggaw karteczka sliczna , a kółeczko faktycznie trudno wyciąć . gdzieś kiedys widziałam taki nożyk jak cyrkiel - oczywiście w specjalistycznym sklepie do scrapbookingu , ale kosztował cos drogawo , bo nie byłam na tyle zdesperowana , by go kupić.

  OdpowiedzUsuń